Pfizer

     

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Pfizer to wiodąca firma farmaceutyczna, zajmująca się badaniami biomedycznymi, na które przeznacza ok. 7 mld dolarów rocznie. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Produkty firmy są dostępne w ponad 150 krajach – 9 z 50 najczęściej przepisywanych na świecie leków to właśnie preparaty Pfizer. W Polsce firma obecna jest od 1958 r., dziś  jest zdecydowanie jedną znajważniejszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, mając aż 90 zarejestrowanych produktów leczniczych.

Pfizer koncentruje się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale odpowiada na potrzeby pacjentów i środowisk medycznych, dzieląc sięwiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażuje się w realizację programów profilaktycznych, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji.

KOGO SZUKAMY

Chcemy pozyskać pracowników, którzy mają wysoką motywację do działania jak również są przygotowani na proces ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Cenimy elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian. Niezbędna jest również co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Na nasze aktualne ogłoszenia można aplikować poprzez stronę www.pfizercareers.com, zakładkę "Kariera" na stronie internetowej Pfizer lub poprzez lokalne portale pracy, na których umieszczamy ogłoszenia.