MEDI-system

Spółka MEDI-system, świadcząca usługi w zakresie opieki długoterminowej i rehabilitacji, powstała w 2001 roku. Oferuje ponad 700 miejsc w siedmiu nowoczesnych ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku. Ośrodki specjalizują się w usługach opiekuńczo-leczniczych oraz rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Podopiecznymi MEDI-system są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi (demencja) w przebiegu głównie choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, zaburzeniami poznawczymi, choroby Picka, pląsawicy Huntingtona, neuroboreliozy i innych.

Usługi MEDI-system są kierowane do osób, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie luboperacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie.

MEDI-system oferuje opiekę na oddziałach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (ZOL) lub w formie komercyjnej. Od 1 stycznia 2016 r. MEDI-system jest częścią europejskiej sieci centrów i rehabilitacji ORPEA, obecnej w branży od 25 lat z potencjałem blisko 70 000 miejsc w 9 krajach (m.in. Francji, Niemczech, Szwajcarii i Belgii).

Pielęgniarek/ Pielęgniarzy (zatrudniamy studentów Pielęgniarstwa na stanowisku opiekunów osób starszych. Po zakończeniu studiów możliwość awansu na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza), fizjoterapeutów Terapeutów zajęciowych.

Dodatkowo:

• organizujemy praktyki studenckie
  • oferujemy możliwość rozwoju kariery zawodowej w ośrodkach Grupy ORPEA we Francji i w Niemczech

Wysłanie aplikacji na adres: rekrutacja@medisystem.pl