Instytut – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka

Instytut – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka (w skrócie IPCZD) – instytut naukowy i jednostka badawczo-rozwojowa Ministerstwa Zdrowia, prowadzący również działalność szpitalną, będący jednocześnie pomnikiem poświęconym dzieciom – ofiarom II wojny światowej. Uważany za najnowocześniejszy szpital dziecięcy w Polsce. Prowadzi działalność leczniczą, rehabilitacyjną, naukową i szkoleniową. W jego skład wchodzi 17 klinik, 29 samodzielnych poradni, apteka szpitalna oraz zespół specjalistycznych przychodni. Pomagamy najbardziej chorym dzieciom.

Instytut „Pomnik  - Centrum Zdrowia Dziecka” zaprasza do pracy absolwentów na stanowisku:  pielęgniarka / pielęgniarz w: Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii - OIT-1, OIT-2, Bloku Operacyjnym, Dziecięcym Centrum Transplantologii, Oddziale Immunologii, Klinice Onkologii, Klinice Kardiochirurgii, Klinice Diabetologii i Endokrynologii oraz  położna / położny w Klinice Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka.

Oferujemy

• ciekawą pracę w prestiżowym, wysokospecjalistycznym szpitalu pediatrycznym, stwarzającą możliwość aktywnego rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach kształcenia podyplomowego
  • możliwość udziału w wysokospecjalistycznych procedurach medycznych kształtujących nowe trendy rozwojowe takich jak, chirurgia ogólna i transplantologia, neurochirurgia, kardiochirurgia, okulistyka
  • dla osób spoza Warszawy możliwość zamieszkania w hotelu pracowniczym