Fundacja Medycyny Stylu Życia

Wprowadzenie do spersonalizowanej medycyny stylu życia

W ramach Medycznych Targów Pracy i Praktyk będzie możliwość spotkania z przedstawicielami firmy również podczas 1,5 godzinnej prezentacji firmy.

Więcej informacji o spotkaniu i zapisy: http://targi.wum.edu.pl/node/120

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Jesteśmy zespołem pasjonatów medycyny opartej na elementach stylu życia, badaniach genetycznych oraz autoimmunologicznych. Naszą misją jest przyczynianie się do poprawy jakości życia ludzi poprzez upowszechnianie zastosowań najnowszych narzędzi diagnostycznych umożliwiających skuteczniejsze leczenie chorób przewlekłych (cywilizacyjnych) poprzez wykorzystanie narzędzi pozwalających na personalizację leczenia. W tym celu utworzyliśmy podmiot leczniczy.

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy lekarzy, dietetyków, pielęgniarki, położne, biologów, diagnostów, chemików, itp., którzy chcą razem z nami pracować nad projektami związanymi z rozwojem Medycyny Stylu Życia. Gwarantujemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności. Posiadamy bardzo obszerną bibliotekę, zawierającą najnowsze pozycje książkowe dostępne na rynku zarówno polskojęzycznym, jak i pozycje zagraniczne.

Współpracujemy z najnowocześniejszymi placówkami w Polsce i za granicą. Zapraszamy wszystkich, posiadających chęć do poświęcenia swojego wolnego czasu na współpracę z Fundacją Medycyny Stylu Życia w ramach wolontariatu.

Najbardziej zaangażowanym osobom zaproponujemy ciekawą pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Fundacją Medycyny Stylu Życia proszone są o przesłanie listu intencyjnego oraz CV na adres e-mail:

biuro@lifestyle-medicine.pl