Grupa LUXMED

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Grupa LUX MED to największa prywatna firma medyczna w Polsce. Zapewniamy kompleksową opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną oraz długoterminową. Nasze działania opierają się na zintegrowanym modelu skoordynowanej opieki zdrowotnej. Pacjenci mają do dyspozycji różnorodne pakiety medyczne lub możliwość wykupienia pojedynczych wizyt.  Należymy do Bupa – uznanej międzynarodowej grupy świadczących usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie, obsługującej około 32 mln Klientów i zatrudniającej około 86 tysięcy osób.

Zatrudniamy łącznie około 14 tysięcy pracowników w naszej Centrali, placówkach ambulatoryjnych, szpitalach oraz centrach diagnostycznych w całej Polsce. Mogą oni liczyć na szeroki zakres benefitów, takich jak m.in. opieka medyczna, karta MultiSport czy kursy językowe.

Jesteśmy laureatem wielu nagród, w tym wyróżnień z obszaru HR: w 2015 i 2016 r. najważniejsze osoby – sami pracownicy – uznali nas Najlepszym Pracodawcą (badanie przeprowadzone przez Aon Hewitt).  Otrzymaliśmy także tytuł Solidnego Pracodawcy 2016 i Odpowiedzialnego Pracodawcy – Lidera HR. Systematycznie angażujemy się w rozwijanie kompetencji wszystkich naszych pracowników. 

Między innymi organizujemy wydarzenia edukacyjne dla lekarzy i personelu pomocniczego. Wdrożyliśmy także innowacyjny projekt „Ścieżki rozwoju pielęgniarek i położnych”.  Proponuje on ustrukturyzowaną ścieżkę rozwoju, która łączy kwalifikacje i doświadczenia zawodowe pracowników z kompetencjami interpersonalnymi oraz zwiększa satysfakcję z wykonywanych zadań.

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy lekarzy różnych specjalizacji, a także absolwentów pozostałych kierunków medycznych, w szczególności:

Pielęgniarstwa i Położnictwa, Elektroradiologii, Ratownictwa Medycznego, Fizjoterapii.Posiadamy oferty pracy w naszych Centrach Medycznych oraz w Centrali mieszczącej się w Warszawie na Mokotowie. Oprócz stanowisk medycznych oferujemy pracę w obszarach administracyjnych, obsługi klienta, sprzedaży i innych.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby zainteresowane pracą w LUX MED zapraszamy do przesyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@luxmed.pl.