Praxis Bremen

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Praxis Bremen znajduje się w Bremie w północno-zachodniej części Niemiec i istnieje od ponad 30-tu lat. Poza intensywną działalnością w zakresie medycyny ogólnej i regularnych badań profilaktycznych, specjalizujemy się w leczeniu chorych na cukrzycę typu 2.  Oprócz leczenia proponujemy także uczestnictwo w kursach dla diabetyków, które są regularnie przeprowadzane przez naszą praktykę. Są one częścią tzw. Disease-Management-Program, który należy do centralnie zorganizowanego programu leczenia chorych na cukrzycę, chorobę wieńcową serca, astmę oskrzelową i COPD w Niemczech.

W naszej praktyce zajmujemy się również infekcjologią, proktologią, sonografią jamy brzusznej oraz leczeniem przewlekłych ran.

Zatrudnienie międzynarodowej kadry (łącznie mówimy w 10 różnych językach) pozwala na dostosowanie się do potrzeb każdego pacjenta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym m.in ultrasonografem, EKG, EKG wysiłkowym, spirometrem czy endoskopem.

W praktyce organizujemy również konferencje medyczne na tematy związane z naszą działalnością zawodową.

Od wielu lat zajmujemy się również pacjentami uzależnionymi od narkotyków. Nasza praktyka substytucyjna znajduje się w niewielkiej odległości od głównej  praktyki domowej i zalicza się do jednych z największych w tym regionie. Pracujemy w zespole doświadczonych lekarzy (25-35 lat doświadczeniazawodowego) wspieranych przez fachowy personel medyczny. Zatrudnionym w naszej praktyce gwarantujemy ciągły rozwój i pracę w najlepszych warunkach.

Poszukujemy przede wszystkim lekarzy do praktyki substytucyjnej, jednakże zachęcamy do kontaktu każdego zainteresowanego, niezależnie od specjalizacji.

KOGO SZUKAMY

Praktyka poszukuje w szczególności lekarzy specjalistów:

• Medycyny Rodzinnej

• Internistów

• Hepatologoów

• Diabetologów

Oferta skierowana jest również do początkujących lekarzy oraz lekarzy innych specjalizacji.