Praxis für Physiotherapie Laufer und Lingen GbR

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Praxis für Physiotherapie Laufer und Lingen GbR to firma zapewniająca profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną swoim klientom w rejonie Rhein Main od wielu lat. Obecnie posiada placówki znajdujace się w: Bad Soden am Taunus [gabinet i ambulatoryjne centrum rehabilitacyjne], Liederbach am Taunus, Rödermark - Urberach. W efekcie dynamicznego rozwoju i wysokiej jakości świadczonych usług planowane są już otwarcia kolejnych gabinetów.

Firma zajmuje się leczeniem pacjentów ze wszelkiego typu zaburzeniami i chorobami. Najczęściej pojawijącymi się dolegliwościami są te z zakresu ortopedii i chirurgii. Nie brakuje również schorzeń neurologicznych i kardiologicznych. Ponadto oferuje w Liederbach turnusy profilaktyczne, a w Bad Soden trening przygotowania motorycznego prowadzony przez odpowiednio wykształconych fizjoterapeutów na urządzeniach treningowych znanej w Niemczech firmy Miha. 

Usługi swoje świadczy zarówno w gabinecie, współpracujących rezydencjach seniora oraz bezpośrednio w domu pacjenta.

Koniecznie proszę zapoznać się ze stroną internetową: www.physio-laufer-lingen.de

KOGO SZUKAMY

Szukamy Fizjoterapeutów, którzy zainteresowani są pracą w pełnym i elastycznym wymiarze godzin. Nowe osoby są niezastąpione przy planowanych otwarciach nowych placówek, ale również w rozszerzaniu personelu już działających gabinetów. 

Poszukujemy osób gotowych podejmować nowe wyzwania, rozwijać się nie tylko zawodowo, ale i personalnie. Doświadczenie w pracy lub kursy specjalistyczne mile widziane. Bez nich proponujemy naukę od naszych wyszkolonych fizjoterapeutów lub częściowe finansowanie kursów realizowanych w czasie pracy w naszej firmie.

Zapewniamy wsparcie we wdrażaniu w dokumentację medyczną i system komputerowy firmy, uznaniu dyplomu i kontaktach z urzędami. Dodatkowo gwarantujemy pomoc językową współpracowników.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres dl@physio-laufer-lingen.de

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem pod numerem telefonu: + 48 665 893 666.