Falck Medycyna

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY

FALCK MEDYCYNA jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz znaczącym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym. Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Działalność Falck w ramach opieki medycznej obejmuje wiele obszarów medycyny. Centra medyczne i przychodnie przyzakładowe Falck znajdują się w 9 miastach w Polsce. Wszystkie placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny i najnowszą aparaturę diagnostyczną. Zespół centrów medycznych i przychodni przyzakładowych to wykwalifikowani i doświadczeni lekarze specjaliści oraz profesjonalny personel medyczny. W codziennej pracy kierujemy się indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego pacjenta. Wszystkie działania Falck opierają się na idei, że “to ludzie pomagają ludziom”. Zrozumienie, empatia i determinacja są nieodłącznym elementem działalności zespołów ratownictwa medycznego i opieki medycznej. Dzięki temu, pracownicy Falck codziennie ratują ludzkie zdrowie i życie oraz uczą jak dbać o siebie i innych.

 

KOGO SZUKAMY

Jeśli chcesz pracować w firmie, która:

- nie uznaje kompromisów co do jakości świadczonych usług,

- nie uznaje nieetycznych praktyk biznesowych,

- pracuje i adaptuje się do społeczeństwa, na rzecz którego świadczy usługi,

- dba o swoich pracowników,

- kieruje się wartościami takimi jak: wiarygodność, kompetencja, skuteczność, szybkość, dostępność i pomoc

dołącz do naszego zespołu!

dołącz do naszego zespołu!

W naszych placówkach zatrudniamy: lekarzy różnych specjalizacji, młodych lekarzy do dyżurów w Nocnej i Świątecznej Pomocy Zdrowotnej, stomatologów, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, dietetyków, techników rtg, asystentki stomatologiczne, rejestratorki medyczne.

 

SPOSÓB APLIKOWANIA 

Osoby zainteresowane pracą w FALCK MEDYCYNA zapraszamy do przesyłania aplikacji drogą elektroniczną na adres: kadry@falck.pl