Alab Laboratoria

                            

DANE KONTAKTOWE

Centrala:
Alab Laboratoria Sp. z o.o.
ul. Stępińska 22/30
00-739 Warszawa

Adresy laboratoriów i punktów pobrań dostępne są na stronie: www.alablaboratoria.pl

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
 
Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego, 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 2500 różnych badań. Analizy wykonujemy w naszych pracowniach analitycznych, immunochemicznych, biochemicznych, specjalistycznych, serologicznych, mikrobiologicznych, toksykologicznych i genetycznych.
 
W swojej pracy korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, największej niemieckiej sieci medycznych laboratoriów diagnostycznych obejmującej 22% niemieckiego rynku, która jest naszym biznesowym partnerem. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologie, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej. Wprowadzamy do użytku w laboratoriach najnowsze osiągnięcia techniki badawczej i wiedzy medycznej – szczególnie w biologii molekularnej oraz w metodach referencyjnych o wysokiej czułości transferując wiedzę od nauki do zastosowań medycznych.
 
Jesteśmy liderem pod względem jakości: jako pierwsi wprowadziliśmy normę jakości ISO 15189 i posiadamy najwięcej akredytowanych procedur. W pracy wspomaga nas system informatyczny: nasi pacjenci mogą kupić większość badań przez Internet, wyniki publikujemy w zabezpieczonych kontach pacjenta oraz kontrahenta, posiadamy aplikację na urządzenia mobilne do kontaktu z lekarzem, innym laboratorium i pacjentem.
 
 
 KOGO SZUKAMY
 • Diagnostów laboratoryjnych 
 • Rejestratorów medycznych
 • Pracowników obsługi klienta
 • Pielęgniarek
 • Przedstawicieli Medycznych
 • Koordynatorów Punktów Pobrań
 • Pracowników biurowych do działów w centrali: m.in. finanse, księgowość, HR, zaopatrzenie, działy medyczne

SPOSÓB APLIKOWANIA

Nasze aktualne oferty pracy publikowane są na stronie internetowej http://www.alablaboratoria.pl/view/kariera
Jeśli jednak nie znajdziesz interesującej Cię oferty – wyślij swoje zgłoszenie na adres: kariera@alab.com.pl lub zadzwoń 22 349 68 56.
 
PROCES REKRUTACJI
Wszystkie nadesłane aplikacje analizowane są przez nasz Dział HR.
 • Dokonujemy selekcji cv, poszukując Kandydatów, którzy mają właściwe umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie zgodne z aktualnie poszukiwanymi profilami naszych przyszłych Pracowników.
 • W kolejnym etapie dzwonimy do wybranych Kandydatów celem przeprowadzania rozmowy wstępnej sprawdzającej z jednej strony, czy Kandydat jest zainteresowany oferowanym przez nas stanowiskiem, z drugiej strony zaś czy spełnia podstawowe wymagania. 
 • Następnym etapem jest zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną (do naszej centrali lub do laboratorium), w której bierze udział szef działu, do którego prowadzone są poszukiwania.
 • Ostateczna decyzja o zatrudnieniu może być poprzedzona spotkaniem z przełożonym wyższego szczebla i przedstawicielem działu HR – w zależności od stanowiska.