EMC Instytut Medyczny

 

DANE KONTAKTOWE

e-mail: praca@emc-sa.pl

tel.: +48 661 300 297

http://www.emc-sa.pl/

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Obejmujemy opieką mieszkańców województwa: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego. Większość Pacjentów korzysta z naszych usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

W EMC Szpitale wierzymy w osiem naczelnych wartości, którymi kierujemy się każdego dnia pracy. We wszystkim co robimy jesteśmy rzetelni i odpowiedzialni. Zapewniamy bezpieczeństwo naszym pacjentom i pracownikom. Zawsze postępujemy uczciwie. Z szacunkiem, troską i życzliwością odnosimy się do drugiego człowieka. Pracujemy zespołowo żeby osiągać najlepsze rezultaty.
 
KOGO SZUKAMY
Na terenie całej Polski oferujemy zatrudnienie w 10 Szpitalach i 19 Przychodniach.

W naszych jednostkach oferujemy pracę zarówno w obszarze medycznym, jak i niemedycznym. Naszym priorytetem jest współpraca ze Specjalistami, jak i z Młodymi Lekarzami, którzy chcą budować swoja karierę poprzez udział w praktykach czy przez podjęcie stałej pracy, EMC Szpitale umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju.

SPOSÓB APLIKOWANIA
on-line za pośrednictwem strony www.emc-sa.pl
 
PROCES REKRUTACJI
Pierwszym krokiem jest wysłanie aplikacji on-line na wybrane przez kandydata stanowisko. Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna. Spotkanie na żywo jest kontynuacją wstępnej rozmowy telefonicznej. Tę część rekrutacji prowadzi Dyrektor danej Jednostki Medycznej, do której prowadzona jest rekrutacja. Podczas rozmowy ustalamy warunki formalne, takie jak dostępność, czy możliwość relokacji.