SKN Zdrowia Publicznego Sekcja Promocji Zdrowia

e-mail: marczak.hania@gmail.com

e-mail: skn.zdrowia.publicznego@gmail.com

OPIS DZIAŁALNOŚCI
SKN ZP działa przy Zakładzie Zdrowia Publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Początek działalności Koła to rok akademicki 2003/2004.
Działalność Koła to między innymi organizacja i udział w konferencjach naukowych i wydarzeniach „uczelnianych”. W roku akademickim 2013/2014 zorganizowaliśmy konferencję pt.” #sex#health#education, czyli edukacja seksualna w pigułce”. Dwa lata temu podjęliśmy się organizacji pierwszej edycji Warszawskich Dni Promocji Zdrowia. W ramach Naszych konferencji poruszamy różne zagadnienia z zakresu Zdrowia Publicznego. Wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem. Ponadto, promujemy zdrowie w przedszkolach oraz szkołach poprzez szeroką ofertę warsztatów prozdrowotnych. Wspieramy także działalność Uczelni w zakresie promowania kierunku Zdrowie Publiczne. Prowadzimy badania naukowe oraz mamy na swoim koncie liczne publikacje w renomowanych czasopismach. Przede wszystkim jednak, spotykamy się by zdobywać wiedzę i doświadczenie, by dyskutować i poszukiwać rozwiązań problemów zdrowia publicznego oraz by realizować swoje pasje.

OFERTA DLA STUDENTÓW
Dajemy pole do rozwoju różnorodnych umiejętności - naukowych, organizacyjnych, miękkich, pracy w zespole i wielu innych. Wraz z Nami można poznać wielu ciekawych ludzi z dziedziny Zdrowia Publicznego, przeprowadzić badania naukowe, prezentować ich wyniki na konferencjach i mieć swój wkład w edukację zdrowotną dzieci i młodzieży a także otrzymać wsparcie dla nowych pomysłów i inicjatyw.
OFERTA DLA PARTNERÓW ZEWNĘTRZNYCH
Prowadzenie warsztatów z zakresu edukacji zdrowotnej - promocji zdrowia, współpraca w badaniach naukowych dotyczących zdrowia publicznego, pomoc w organizacji eventów i konferencji z zakresu zdrowia publicznego.

ORGANIZOWANE WYDARZENIA
Coroczna dwudniowa konferencja "Warszawskie Dni Promocji Zdrowia". Warsztaty promocji zdrowia w szkołach i przedszkolach.