Education First

ul. Marszałkowska 72/15

www.ef.pl

EF Education First największa na świecie prywatna firma edukacyjna, która od ponad 50 lat organizuje wyjazdy językowe za granicę dla młodzieży i dorosłych i posiada 50 własnych, akredytowanych kampusów na całym świecie w których uczy aż 9 języków, rozpoczęła swój międzynarodowy program praktyk - EF Global Intern. 15 osób z całego świata będzie mogło odbyć 3-miesięczne praktyki w 3 dowolnie wybranych miejscach na świecie, gdzie EF ma swoje biura i szkoły. To może być np Honolulu, Sydney i Zurich albo Kapsztad, Singapur i Boston. Koszt przelotu i zakwaterowania pokrywa EF, a co ważne praktyki będą związane z indywidualnymi zainteresowaniami studenta. Szczegóły odnośnie tego jak aplikować znajdują się na stronie www.ef.com/globalintern. Ostatni dzień na przesłanie zgłoszenia to 30 kwietnia 2018 roku.

Międzynarodowych praktykantów.

PROCES REKRUTACJI
Pierwszym krokiem jest wysłanie aplikacji on-line na wybrane przez kandydata stanowisko.Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna. Spotkanie na żywo jest kontynuacją wstępnej rozmowy telefonicznej. Tę część rekrutacji prowadzi Dyrektor danej Jednostki Medycznej, do której prowadzona jest rekrutacja. Podczas rozmowy ustalamy warunki formalne, takie jak dostępność, czy możliwość relokacji.