Servier

e-mail: praca@pl.mailgrs.com

www.servier.com

www.facebook.com/servierpolska

Największa niezależna francuska firma farmaceutyczna.
  • Ponad 21 600 Pracowników zatrudnionych w 148 krajach na 5 kontynentach
  • 47 leków w portfolio
  • 16 Międzynarodowych Ośrodków Badań Klinicznych i 3 ośrodki badawcze
  • 16 Zakładów Produkcyjnych na świecie
  • Numer 1 w kardiologii we Francji, numer 2 w Europie i numer 8 na świecie
  • 25% obrotu firmy jest inwestowane w badania naukowe
  • Od ponad dekady pomagamy studentom kierunków medycznych i pokrewnych w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych w ramach programu Akademia SERVIER.
Dbamy o zdrowie Polek i Polaków w ramach akcji profilaktycznych „Servier dla Serca”, „Forum Przeciw Depresji”, „Servier-wyłącz raka”.
Zostaliśmy wyróżnieniu tytułem Solidny Pracodawca roku 2015.

Kandydatów na wakacyjny płatny staż w ramach programu Akademia SERVIER. Oferta jest skierowana do studentów kierunków: medycyna, farmacja, weterynaria, analityka medyczna, pielęgniarstwo, położnictwo, biologia, chemia, biotechnologia, ochrona środowiska, fizjoterapia, wychowanie fizyczne.

Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z następujących obszarów: Badania Kliniczne, Marketing, e-Marketing, Komunikacja, Sprzedaż.
W zależności od wybranego obszaru, staże są miesięczne lub dwumiesięczne.

Rekrutacja na staż rusza w kwietniu 2018. Są trzy etapy rekrutacji:
I – Quiz
II – spotkanie z Działem HR
III – spotkanie z Opiekunem Stażu
Quiz składa się z 20 pytań o różnym stopniu trudności. Quiz będzie dostępny na naszym profilu na Facebooku. Osoby, które odpowiedzą poprawianie na jak największą liczbę pytań zostaną zaproszone na spotkanie ze Specjalistą ds. Rekrutacji. Ostatnim etapem jest spotkanie z Opiekunem Stażu.

PROCES REKRUTACJI
Polub nas na Facebooku, weź udział w rekrutacji i wygraj płatny staż.
Czeka na Ciebie jedno z następujących stanowisk:
Clinical Research Trainee, e-Marketing Trainee, Marketing Trainee, Sales Force Support Trainee, Health Communication Trainee.