Johnson&Johnson

ul. Iłżecka 24

www.jnjpoland.pl

Istniejąca od 1886 r. Grupa Johnson & Johnson należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia. Spółki należące do Grupy produkują sprzęt medyczny, produkty farmaceutyczne oraz środki do pielęgnacji ciała i higieny osobistej.

Grupa Johnson & Johnson prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych. Są to segmenty produktów konsumenckich, farmaceutyków oraz wyrobów medycznych. Jesteśmy globalną firmą z najszerszym na świecie asortymentem produktów z zakresu ochrony zdrowia. Obsługujemy klientów, pacjentów oraz przedstawicieli zawodów medycznych za pośrednictwem ponad 275 spółek działających w ponad 60 krajach. Reprezentują one trzy segmenty działalności Grupy:

MEDICAL DEVICES
Nasze spółki zajmujące się wyrobami medycznymi należą do największych graczy na światowym rynku technologii medycznych. Pracownicy i zespoły naszych spółek zajmujących się wyrobami medycznymi tworzą innowacje i nowe technologie, których każdego dnia potrzebują specjaliści ochrony zdrowia oraz klienci.

Współpracujemy z przedstawicielami zawodów medycznych specjalizującymi się w ortopedii, neurologii, kardiologii, chirurgii małoinwazyjnej, leczeniu ran i zdrowiu kobiet. Dostarczamy konsumentom także produkty okulistyczne, takie jak soczewki kontaktowe, a osobom chorym na cukrzycę proponujemy innowacyjne glukometry oraz pompy insulinowe.

PHARMACEUTICALS
Nasze spółki farmaceutyczne łączy wspólna nazwa – Janssen, pharmaceutical companies of Johnson & Johnson. Pracownicy i zespoły jednostek Janssen opracowują i dostarczają produkty lecznicze oparte na konkretnych dowodach naukowych, będące odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby klientów na całym świecie. Nasze produkty na receptę służą pacjentom we wszystkich obszarach terapeutycznych, w tym w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych i metabolicznych, a także w zakresie immunologii, chorób zakaźnych, szczepionek, neurologii, leczenia bólu i onkologii.

CONSUMER
Nasze spółki konsumenckie tworzą wiele spośród najpopularniejszych światowych marek produktów zdrowotnych, łącząc naszą wiodącą pozycję w zakresie osiągnięć naukowych z dogłębną wiedzą o konsumentach. Wiele z naszych marek to liderzy w swojej kategorii. Wszystkie nasze marki konsumenckie oferują innowacyjne rozwiązania zdrowotne pomagające ludziom wieść zdrowe życie i cieszyć się nim.

W ofercie firm sektora konsumenckiego Johnson & Johnson znajdują się produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci, pielęgnacji skóry i włosów, środki do higieny intymnej, higieny jamy ustnej, opatrunki i maści, a także dostępne bez recepty leki przeciwbólowe, przeciwalergiczne, zwalczające objawy przeziębienia, itd.

Pracownicy naszych spółek czują się częścią globalnej sieci, wykorzystując jej potencjał by dostarczać rozwiązania, które lepiej spełniają potrzeby odbiorców naszych produktów i usług. Mają oni dostęp do światowej klasy programów rozwoju osobistego i zawodowego oraz szansę na dynamiczną karierę w różnych jednostkach, pionach i obszarach funkcjonalnych organizacji.

Aby sprawdzić dostępne obecnie oferty pracy w J&J wystarczy wejść na stronę www.careers.jnj.com
Na stronie publikowane są wszystkie oferty z całego świata.
Swoje CV wraz ze wskazaniem numeru oferty lub jej nazwy możesz przesłać również na adres careers@its.jnj.com.

PROCES REKRUTACJI
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie www.careers.jnj.com
Kształt procesu rekrutacyjnego uzależniony jest od stanowiska, na które rekrutacja jest prowadzona. Najczęściej składa się on z 3 etapów:
1. Krótki wywiad telefoniczny
2. Spotkanie w siedzibie firmy z menedżerem