Transition Technologies

     

DANE KONTAKTOWE

ul. Pawia 55
01-030 Warszawa

e-mail: praca@tt.com.pl

tel. dział HR: +48 22 331 80 20 

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Transition Technologies S.A. dostarcza systemy oraz usługi informatyczne i inżynierskie dla przemysłu i sektora medycznego. 
Od 8 lat zaliczamy się do wąskiego grona podmiotów posiadających status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Jesteśmy trzecią firmą IT w Polsce, co do wielkości nakładów finansowych przeznaczanych na działalność badawczo - rozwojową. Dzięki temu, tworzymy nowe, innowacyjne produkty dla wiodących sektorów gospodarczych. 
Działania jednego z naszych zespołów B+R w obszarze bioinformatyki umożliwiły identyfikację grup ze zwiększonym ryzykiem zachorowań na nowotwory dziedziczne. Obecnie tworzymy specjalistyczne oprogramowania dla szpitali, laboratoriów oraz służb medycznych, pomagające analizować dane medyczne i kontrolować jakość leczenia.
W naszej ofercie można znaleźć MedStream Designer. Jest to innowacyjne rozwiązanie wspomagające analizę danych zgromadzonych w systemach szpitalnych.
Jest ono w pełni zintegrowane z systemem szpitalnym i pozwala tworzyć dowolne kryteria wyszukiwania przy pomocy inteligentnie zaprojektowanego interfejsu graficznego. 

gg

KOGO SZUKAMY
Pracowników Biura Sprzedaży oraz Analityków Danych

SPOSÓB APLIKOWANIA
Poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: http://kariera.tt.com.pl/
 
PROCES REKRUTACJI
W celu wzięcia udziału w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych należy zaaplikować na konkretne oferty pracy dostępne na naszej stronie http://kariera.tt.com.pl/, bądź wysłać swoje CV na adres mailowy praca@tt.com.pl. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, których aplikacje nas zainteresują.