Wojskowy Instytut Medyczny

                               

DANE KONTAKTOWE

Pielęgniarka Naczelna
Anna Rejmanowska
tel. 665 707 125

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Wojskowy Instytut Medyczny – Centralny Szpital Kliniczny MON należy do największych wieloprofilowych, o najwyższym stopniu referencyjności placówek ochrony zdrowia w Polsce. Jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym szpitalem, posiadającym w swojej strukturze 38 klinik, poradnie przyszpitalne i Centrum Kształcenia Podyplomowego. 
Rozwijamy nowoczesną, wieloprofilową jednostkę badawczą i leczniczą wyróżniającą się jakością we wszystkich dziedzinach aktywności. Zapewniamy kompleksową, nowoczesną, opartą o najwyższe standardy opiekę medyczną. Realizujemy wieloprofilową aktywność naukowo-badawczą i dydaktyczną. Wspieramy promocję innowacyjności i kreatywności pracowników oraz podejmowanie wielokierunkowych działań wspierających ich rozwój osobowy.
Misją Instytutu jest „Pacjent w centrum uwagi. Leczymy i opiekujemy się: nowocześnie i bezpiecznie”.

gg

KOGO SZUKAMY
Szukamy osób, które posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, ratownika medycznego, pragnących zdobywać doświadczenie zawodowe wśród wykwalifikowanej kadry, podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, odbywających się w miejscu pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego.

SPOSÓB APLIKOWANIA
Wyślij swoje CV na adres e-mail: arejmanowska@wim.mil.pl
 
PROCES REKRUTACJI
Proces rekrutacji oparty jest na rozmowie kwalifikacyjnej.