Twoja Kariera

                                           

Specjaliści z Grupy Twoja Kariera będą doradzali m.in. w zakresie:

- jak przygotować CV i list motywacyjny, aby rekruter chciał z nami rozmawiać

- budowania profesjonalnego wizerunku w social media

- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

 

Anna Gadomska - dyrektor zarządzający w Grupie Twoja Kariera skupiającej cztery portale rekrutacyjne oraz firmę szkoleniową oferującą szkolenia specjalistyczne. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, specjalizująca się w języku biznesu i przygotowująca kursantów do rozmów o pracę w języku angielskim. 

Podczas targów przeprowadzi konsultacje w zakresie budowania swojego wizerunku w mediach społecznościowych - z którego portalu skorzystać oraz jak przygotować swój profil, aby zainteresować rekruterów. Podpowie także, na co należy zwrócić uwagę, przygotowując się do rozmowy rekrutacyjnej
w języku angielskim. 

 

 

 

Elwira Modrzewska - specjalista ds. rekrutacji w Grupie Twoja Kariera, wspierająca kandydatów zainteresowanych znalezieniem pracy. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

Podczas targów przeprowadzi testy predyspozycji zawodowych oraz osobowościowe, które pomogą studentom oraz absolwentom ukierunkować wybór dalszej ścieżki kariery. Dodatkowo będzie służyć wsparciem w obszarze związanym z poszukiwaniem pracy i procesem rekrutacji.

 

 

  

Błażej Michalski- koordynator projektów szkoleniowych w Grupie Twoja Kariera, współpracujący
z działami Hr, sprzedaży, marketingu oraz uczelniami wyższymi. Absolwent doradztwa filozoficznego i coachingu na Uniwersytecie Śląskim, specjalizujący się w odkrywaniu potencjału ludzkiego.

Podczas targów przeprowadzi rozmowy coachingowe w zakresie wyznaczania celów. Uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w krótkiej sesji coachingowej, na której opracuje wyznaczony przez siebie cel 
i podejmie próbę stworzenia realnego planu pozwalającego na jego osiągnięcie.