InterviewMe

                                                      

InterviewMe od 2013 roku pomaga ludziom na polskim rynku znaleźć wymarzoną pracę. Kandydaci mogą skorzystać z  profesjonalnych konsultacji kariery, kreatora CV oraz porad zawartych na największym w Polsce blogu poświęconym karierze. 

W trakcie Medycznych Targów Pracy i Praktyk przedstawiciele InterviewMe udzielą wskazówek dotyczących tworzenia profesjonalnego CV i listu motywacyjnego, sposobów przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz metod aktywnego poszukiwania pracy.

U doradców z InterviewMe skonsultujesz CV zarówno w języku polskim i angielskim, dowiesz się jak przygotować dokumenty aplikacyjne na staż lub praktyki, porozmawiasz o trudnych pytaniach pojawiających się na rozmowie kwalifikacyjnej, dla nabrania wprawy odbędziesz próbkę rozmowy kwalifikacyjnej. 

 

Z kim będziesz mógł porozmawiać o swojej karierze? 

 

Aleksandra Bończewska 

z wykształcenia psycholog. Od 2 lat pracuje w InterviewMe jako Konsultant Kariery. Wie, jak zaprezentować Twoje atuty i zwiększyć szanse na wymarzoną pracę.

 

Maciej Czerwonka 

Szef Działu Konsultantów Kariery w InterviewMe. Ukończył socjologię i zarządzanie. Pomógł ponad 600 klientom stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne.