Inkubator UW

                                                                       

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego to miejsce wspierania postaw i zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób szukających inspiracji, jak i tych, którzy mają pomysł na projekt. Umożliwiamy weryfikowanie praktycznych pomysłów naukowych, technologicznych czy społecznych oraz zapewniamy możliwość preinkubacji, czyli założenia własnej działalności gospodarczej pod skrzydłami spółki z o.o. UWRC. 

Pomagamy w rozwoju projektów poprzez warsztaty, szkolenia czy spotkania z ekspertami. Organizujemy także wydarzenia takie jak Brave Camp, Biotech Leaders, MatchIT czy Mentoring Działania. Wszyscy uczestnicy Inkubatora mogą korzystać z nowoczesnych przestrzeni coworkingowych, pokojów cichej pracy, sal konferencyjnych, centrum projektowania i druku 3D, pracowni elektronicznej oraz nowoczesnej warsztatowni. 

Na stoisku spotkacie nie tylko pracowników Inkubatora UW, ale także jego uczestników. Przedstawią Wam oni swoje projekty oraz odpowiedzą na Wasze pytania. W poszczególnych godzinach będziemy gościć:

12:00 - Kasia Mucha jest założycielką Projektu Einstein czyli inicjatywy studenckiej, której celem jest rzetelna informacja przekazywana w prosty i przyjemny sposób. Główne działania Projektu Einstein to popularyzacja nauki w podwarszawskich miejscowościach czy organizowanie warsztatów programistycznych. 

13:00 - Dominik Wawrzuta - student 5. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Twórca projektu Seeck.co, którego celem jest wykrywanie ognisk chorób zakaźnych w krajach rozwijających się.

14:00 - Przemek Krawczyk jest założycielem oraz CEO start-upu GeoLearning, organizującego warsztaty edukacyjne z obszaru life science i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wykorzystując innowacyjne metody nauczania oraz filozofię ‘learning by doing’.