Grupa Neuca

FB: facebook.com/GrupaNEUCA/

Instagram: instagram.com/kariera_w_neuca/

e-mail kontaktowy: karolina.panka@neuca.pl
Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia (dystrybucja i produkcja farmaceutyków, przychodnie lekarskie, badania kliniczne, e-commerce, telemedycyna). Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

• lekarzy (m.in. rezydentów medycyny rodzinnej, lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pediatrów, stomatologów, okulistów, ginekologów, dermatologów, ortopedów)
  • pielęgniarek/pielęgniarzy
  • położnych
  • monitorów ds. badań klinicznych
  • elektroradiologów
  • asystentek stomatologicznych
  • specjalistów ds. wsparcia obsługi aptek
  • rejestratorek medycznych
  • specjalistów ds. obrotu środkami psychotropowymi i odurzającymi
  • regionalnych konsultantów medycznych
  • liderów zespołu wsparcia badań klinicznych
  • głównych specjalistów ds. farmacji
  • doradców aptecznych
  • specjalistów ds. obsługi rynku medycznego
  • specjalistów ds. analiz i wsparcia Biura Pozyskania Pacjenta
  • specjalistów ds. obsługi klienta ortopedycznego
  • specjalistów ds. obsługi klienta telemedycznego
  • koordynatorów ds. wsparcia aptek

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami, stażem lub pracą w obszarze przychodni lekarskich, dystrybucji i produkcji farmaceutyków, badań klinicznych, telemedycny to chętnie nawiążemy z Tobą kontakt i  opowiemy o  możliwościach rozwoju w naszej firmie.

Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową oraz popularne portale ogłoszeniowe.

PROCES REKRUTACJI
Proces rekrutacji dopasowywany jest do konkretnej oferty pracy.