Norint

ul. Mizerna 16
34-440 Kluszkowce
tel. +48 728 812 211, 728 819 453
NORINT Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacji pracowników branży medycznej do pracy na rynki w Skandynawii oraz w Niemczech. Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje niezbędne ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz świadczenia emerytalne. Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji, odbywania wymaganych w danym kraju szkoleń BHP oraz organizowania niezbędnych formalności poprzedzających podjęcie pracy.

Poszukujemy pielęgniarek/pielęgniarzy gotowych do podjęcia pracy w Norwegii - na początek - w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki, następnie - po zdaniu egzaminu z języka norweskiego na poziomie B1 - w roli samodzielnego pielęgniarza/pielęgniarki, a na poziomie B2 istnieje możliwość podjęcia pracy w szpitalach. Oferujemy bezpłatny 6-miesięczny kurs przygotowawczy z języka norweskiego połączony z płatnym stażem w norweskim domu opieki. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe: studia pielęgniarskie (licencjat)
- doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane
- gotowość podjęcia pracy w Norwegii na okres 24 miesięcy

Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Legalne zatrudnienie w Norwegii oznacza prawo do:
- otrzymywania zasiłku z tytułu posiadania dzieci do 18 roku życia
- ulgi podatkowe dla osób pozostających w związku z małżonkiem, będącym na bezrobociu
- wykorzystania "Feriepenger"(naddatku na wakacje), który w przypadku posiadania umowy o pracę z opcją "Tariffavtale" wynosi ok. 12% rocznego wynagrodzenia, a bez opcji "Tariffavtale" około 10,2% rocznego wynagrodzenia
- emerytury, regulowanej przez norweskie prawo
- korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, ważnego zarówno w Norwegii, jak i w krajach EU
- ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w pracy
- korzystania z zasiłków dla osób bezrobotnych, regulowanych przez norweskie prawo pracy
- otrzymania 100% zasiłku chorobowego

Zapraszamy do przesyłania swoich aktualnych aplikacji (ze zdjęciem) na adres mailowy: pielegniarstwo@norint.pl.

PROCES REKRUTACJI
Po otrzymaniu aplikacji oraz zapoznaniu się z nimi, skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Firma NORINT zaprosiła na targi norweskich pracodawców oraz przedstawicieli branży medycznej, co stanowi świetną okazję, aby każda osoba zainteresowana mogła porozmawiac bezpośrednio z osobomi decyzyjnymi z poszczególnych organizacji:
Arvid Fossnes - Dyrektor rejonu Sogn & Fjordane (Adecco Norway)
Marianne Loven- Specjalista ds. HR (Adecco Norway)
Katarzyna Ostapowicz -Pielęgniarka, pracująca w Norwegii, w ramach realizowanego przez nas projektu.