SKN Informatyki Medycznej i Telemedycyny

      

DANE KONTAKTOWE

Małgorzata Łukaszewicz:
malg.luk@gmail.com, tel.: 880 259 950, http://www.linkedin.com/in/malgorzatalukaszewicz/

Maciej Janusz Krajsman:
mjkrajsman@gmail.com, tel.: 669 683 202, http://www.linkedin.com/in/maciej-janusz-krajsman/

Facebook: http://www.facebook.com/sknimit/

LinkedIn

Formularz rekrutacyjny: http://goo.gl/forms/vNLqvOTjxno1deVm2

OPIS DZIAŁALNOŚCI 
Jesteśmy kołem naukowym działającym przy Zakładzie Informatyki Medycznej i Telemedycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Zrzeszamy młodych ludzi zafascynowanych możliwościami, jakie powstają na styku techniki i medycyny. Do naszego grona należą studenci kilku różnych uczelni, co podkreśla interdyscyplinarny charakter naszej działalności. 

Szczególny nacisk kładziemy na mobilność i zdalne wsparcie w procesie podejmowania prozdrowotnych decyzji, a także poszukiwanie praktycznych zastosowań urządzeń typu smartphone, które na co dzień towarzyszą człowiekowi w zdrowiu i chorobie. W badaniach wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania takie, jak AliveCor Kardia Mobile czy opaski i zegarki sportowe (np. MiBand 2). Jesteśmy też otwarci na inne możliwości. Wyniki naszych prac prezentujemy na polskich i międzynarodowych konferencjach naukowych.

f

OFERTA DLA STUDENTÓW
Interesujesz się telemedycyną? Chcesz się dowiedzieć jakie możliwości daje nam obecna technologia? Chcesz łączyć technikę i medycnę oraz tworzyć publikacje naukowe? Nie musisz być ani informatykiem, ani lekarzem. Nasze spotkania to idealne miejsce do zaprezentowania swoich pomysłów oraz poznania technicznych nowinek w świecie medycyny - jeżeli szukasz miejsca, by realizować własne pomysły, poszerzyć swoją wiedzę lub podzielić się nią, serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach Koła!

f

OFERTA DLA KLIENTÓW ZEWNĘTRZNYCH
Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno naukową jak i komercyjną. Zachęcamy do kontaktu wszelkimi dostępnymi drogami. Chętnie angażujemy się w pracę z nowymi technologiami. W ramach naszej działalności chętnie spotkamy się z przedstawicielami zainteresowanych podmiotów.
 f

ORGANIZOWANE WYDARZENIA
1) Cykliczne spotkania koła odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu.
2) Współpracujemy z SKN Biznesu SGH oraz SKN Managerów Zdrowia WUM w organizacji MedBizDays (https://www.facebook.com/MedBizDays/).