Cosmedica

                            

DANE KONTAKTOWE

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa

e-mail: rekrutacja@cosmedica.pl

tel.: 885 707 045

http://www.grupacosmedica.pl/kariera.html

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Cosmedica to unikalny koncept biznesowy. Oferujemy Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony i profilaktyki zdrowia. Cosmedica to znane marki, atrakcyjne promocje i dobre ceny. Oferujemy najwyższej jakości obsługę. Udzielamy porad z zakresu pielęgnacji skóry i ciała, profilaktyki zdrowia oraz diety. Naszym standardem są regularne spotkania naszych Pacjentów ze specjalistami. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność.

f

KOGO SZUKAMY
Prowadzimy rekrutacje Magistrów Farmacji. Zależy nam na osobach ambitnych, zaangażowanych, komunikatywnych, którzy zawód farmaceuty będą wykonywali z pasją i zamiłowaniem.
Dla przyszłych farmaceutów szukających apteki stażowej przygotowaliśmy dedykowany PROGRAM STAŻOWY rozszerzony o szkolenia (np. programu Kamsoft).

SPOSÓB APLIKOWANIA
Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@cosmedica.pl z informacją nt. stanowiska oraz preferowanej lokalizacji apteki.
Wszystkie aktualne rekrutacje są dostępne na stronie: http://www.grupacosmedica.pl/kariera.html
 
PROCES REKRUTACJI
Rekrutacja składa się z dwóch spotkań
Pierwsze spotkanie w biurze pozwala określić komptencje oraz preferencje kanydata względem lokalizacji i specyfiki apteki.
Drugie spotkanie z Kierownikiem Apteki, wskazanej na podstawie pierwszej rozmowy, dotyczy przedstawienia indywidualnych wymagań wobec zespołu oraz zapoznanie z charakterem apteki.