Bayer

                               

DANE KONTAKTOWE

Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa

Tel. (+48 22) 572 35 00

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Opieka zdrowotna i rolnictwo – to najważniejsze dziedziny, w których się specjalizujemy. Od przeszło 150 lat z nieustanną pasją tworzymy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy odpowiednio reagować na wyzwania I zaspokajać największe potrzeby współczesnego świata. Poszczególne działy Bayer koncentrują się na wyzwaniach współczesnej medycyny, weterynarii i rolnictwa. Wśród nich są: Pharmaceuticals (leki na receptę), Consumer Health (leki bez recepty), dział Crop Science (rozwiązania dla rolnictwa) oraz Animal Health (produkty weterynaryjne). Czujemy spoczywającą na nas odpowiedzialność i zarazem niezachwiany spokój, gdyż Bayer to silna, globalna marka. Dzięki wiedzy i naszemu zróżnicowanemu portfolio pragniemy tworzyć kolejne rozdziały tej historii.

KOGO SZUKAMY
Zależy nam na współpracy ze studentami i absolwentami kierunków związanych z szeroko pojętym obszarem medycznym. 
Najczęściej szukamy kandydatów do działów: medycznego, Regulatory Affairs, Pharmacovigilance, marketingu oraz sprzedaży. 
Szukamy osób proaktywnych, pełnych pasji, które lubią się uczyć i rozwijać. Wspieramy osoby otwarte na nowe rozwiązania, myślące perspektywicznie i odważne w kwestionowaniu statusu quo.

SPOSÓB APLIKOWANIA
 
PROCES REKRUTACJI
Proces rekrutacji różni się w zależności od poziomu stanowiska.
Główne etapy procesu to:
Analiza CV
Rozmowa telefoniczna z kandydatem
Spotkanie z osobą z Działu HR oraz przyszłym przełożonym

W uzasadnionych przypadkach przewidujemy kolejne spotkanie, w trakcie którego Kandydat/ka rozwiązuje zadanie w oparciu o przypadek biznesowy.