Centrum Medyczne MAVIT

                            

DANE KONTAKTOWE

ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa

e-mail: rekrutacja@mavit.pl
tel. 22 569 59 00

www.mavit.pl

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży.
Na rynku usług medycznych działamy od ponad 17 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Obecnie przyjmujemy Pacjentów w trzech nowoczesnych ośrodkach w: Warszawie (Szpital Specjalistyczny i Ośrodek Diagnostyczny – okulistyka) i Katowicach (Szpital Specjalistyczny – okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa).
 
Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. W gronie lekarzy Centrum są uznane autorytety, doktorzy, profesorowie. Kadra lekarska regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych w kraju i za granicą, dzięki czemu może proponować Pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania medyczne. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.
 
Naszymi Pacjentami są znane osobistości ze świata sztuki, kultury, sportu. Centrum Medyczne MAVIT od lat otacza opieką medyczną piłkarzy ręcznych kadr narodowych we wszystkich kategoriach wiekowych. 
 
Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dążą do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Dbamy także o przyjazną i sympatyczną atmosferę pracy.
 
KOGO SZUKAMY
Szukamy osób, które mają aktualne prawo wykonywania zawodu (lekarz – specjalista chorób oczu lub w trakcie specjalizacji z okulistyki; pielęgniarka/pielęgniarz) oraz pracowników recepcji lubiących pracę z ludźmi oraz pracę w zespole. Osób ambitnych, nastawionych na rozwój, chcących na co dzień mieć dostęp do fachowej wiedzy oraz nowatorskich technik i rozwiązań w dziedzinie okulistyki. Osób, które chcą poznać specyfikę pracy z Pacjentami z problemami okulistycznymi, a następnie rozwijać się w tym kierunku. 
 
Dlaczego warto do nas dołączyć? Bo szukamy kogoś takiego, jak Ty i chcemy w Ciebie inwestować! 

Pomagamy wdrożyć się w swoje obowiązki, zapewniamy okres adaptacyjny, podczas którego poznasz specyfikę pracy z pacjentami z problemami okulistycznymi, zapoznasz się z zasadami działania Poradni okulistycznej i opieki nad Pacjentem w trybie ambulatoryjnym oraz na Oddziale szpitalnym w trybie jednodniowym. Nauczysz się przeprowadzania badań na innowacyjnym sprzęcie, poznając możliwości diagnostyczne, jakie Centrum Medyczne MAVIT oferuje Pacjentom. Przez cały ten czas możesz liczyć na pomoc Opiekuna – osoby dedykowanej do wspierania Cię podczas okresu adaptacyjnego, a także po jego zakończeniu. Jesteśmy zgranym Zespołem i Ty od razu stajesz się jego częścią! 
 
Jeśli ważna jest dla Ciebie praca w atmosferze opartej na zaufaniu, życzliwości, wzajemnej pomocy i wspieraniu się każdego dnia – to jest to miejsce dla Ciebie. 
Dobry klimat w CM MAVIT sprawia, że praca tu jest czymś więcej niż codziennym obowiązkiem. Tworzymy zgrany zespół w pracy i poza nią. Spotykamy się także w czasie wolnym, by wspólnie uczestniczyć w organizowanych dla nas koncertach, kabaretach i innych wydarzeniach – po prostu się lubimy. 
Obok standardowych benefitów pozapłacowych (takich jak m.in. karta FitSport oraz grupowe ubezpieczenie na życie) zaoferujemy Ci także zniżki dla Ciebie i Twojej rodziny na usługi realizowane we wszystkich placówkach Centrum Medycznego MAVIT.

 

SPOSÓB APLIKOWANIA
Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@mavit.pl lub przynieś je osobiście do siedziby Spółki na ul. Podleśną 61 w Warszawie (Bielany, teren Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej). Śledź także zamieszczane przez nas ogłoszenia rekrutacyjne na portalach branżowych oraz stronach rekrutacyjnych.

PROCES REKRUTACJI
Rekrutacja jest kilkuetapowa:
Etap 1 – Przesłanie swojej aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego). Nadesłane aplikacje są analizowane przez osobę merytorycznie nadzoryującą pion organizacyjny, zgodny z profilem zawodowym Kandydata. 
Etap 2 – W przypadku pozytywnej oceny kandydatury na podstawie CV, Kandydatowi przesyłany jest kwestionariusz zawierający kilka pytań doprecyzowujących i opisujących aplikujacego pod kątem umiejętności, doświadczenia zawodowego, cech charakteru, które predystynują
do dołączenia do zespołu CM MAVIT. 
Etap 3 – W przypadku pozytywnej oceny odpowiedzi z formularza, Kandydat zapraszany jest na wstępną rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa prowadzona jest przez koordynatora/kierownika danego pionu organizacyjnego. 
Etap 4 – Po pozytywnej ocenie pierwszej rozmowy, Kandydat zapraszany jest na drugą, podczas której doprecyzowywane są ewentualne warunki zatrudnienia. Po tej rozmowie podejmowana jest decyzja i wybranemu Kandydatowi zostaje złożona propozycja zatrudnienia.