Diagnostyka

Siedziba Regionu Centralno-Wschodniego
Al. Prymasa Tysiąclecia 79a

DIAGNOSTYKA - więcej niż wynik. Jesteśmy największą w Polsce siecią laboratoriów medycznych posiadającą najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizujemy się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia. Posiadamy w ofercie 2500 testów (w tym wysokospecjalistycznych z zakresu biologii molekularnej, autoimmunologii) którą stale rozwijamy. Zatrudniamy 5000 specjalistów, prowadzimy 140 laboratoriów i 600 Punktów Pobrań w całym kraju. Rocznie wykonujemy 70 mln badań.
Pracujemy na najnowszych technologiach, tworzymy i rozwijamy autorski system informatyczny e-lab który wspiera zarządzanie laboratorium
i proces analityczny. Stawiamy na innowacyjność m.in. wyniki poprzez aplikacje mobilną, e-sklep.
Zatrudniamy ponad 370 diagnostów ze specjalizacjami, w tym 112 z drugim stopniem specjalizacji. Na co dzień rozwijamy się pod okiem doświadczonych specjalistów, bierzemy udział w szkoleniach, mamy możliwość otwarcia i dofinansowania do specjalizacji. Bierzemy udział
w programie poleceń i rekrutacjach wewnętrznych w całej Polsce. Uczymy się języków online.
Dla kondycji i zdrowia korzystamy z karty mutlisport, po godzinach gramy w drużynie siatkarskiej, mamy opiekę medyczną oraz super zniżki
na badania laboratoryjne.

1. Do naszych w laboratoriów i punktów pobrań szukamy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów z tytułem licencjata lub magistra
w dziedzinie: analityki medycznej, pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego.
2. Szukamy również technologów laboratoryjnych czyli absolwentów studiów magisterskich biologii, chemii, biotechnologii.
3. Studenci przed licencjatem zdobywają pierwsze szlify pracy w laboratorium w Działach Rejestracji i Informacji.

Odwiedź: http://diag.pl/korporacja/kariera/ i wybierz województwo oraz ofertę:
  • Student/Absolwent pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego
  • Student/Absolwent analityki medycznej
  • Student/Absolwent biologii, chemii, biotechnologii