Nutricia

                            

DANE KONTAKTOWE

http://pracawgrupiedanone.pl/

http://nutriciamedyczna.pl/

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Nutricia Medyczna jest liderem na rynku żywienia medycznego. Rozwinęliśmy szeroki i wyjątkowy portfel produktów dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Naszą misją jest bycie partnerem w zaawansowanym żywieniu medycznym, aby poprzez interwencję żywieniową osiągać większą skuteczność kliniczną w procesie leczenia. Od innych firm odróżnia nas to, że dążąc do realizacji naszych celów i założeń działamy zgodnie z ideą i zasadami BEST CARE – które odnosimy do naszych pacjentów, lekarzy oraz pracowników firmy. Best Care to przede wszystkim zapewnienie opieki chorym ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. To dbałość o naszych pacjentów oraz ich bliskich, poprzez dostarczanie im najlepszych, kompleksowych rozwiązań w zakresie żywienia w chorobie.
 
Nutricia Medyczna jest częścią Grupy Danone. Oferuje ponad 200 najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w żywieniu dedykowanym różnym grupom pacjentów np. pacjentom onkologicznym czy neurologicznym, posiada również bogate doświadczenie w leczeniu żywieniowym chorób metabolicznych i rzadkich. 
 
Nutricia Medyczna od lat współpracuje z lekarzami, pielęgniarkami i farmaceutami z całej Polski poznając ich potrzeby, a przede wszystkim potrzeby ich podopiecznych. Dzięki temu może na te potrzeby nieustannie odpowiadać, poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów i serwisu oraz szerokiego zakresu działań edukacyjnych.
 
SPOSÓB APLIKOWANIA
Aktualne oferty pracy w naszej firmie można znaleźć na stronie: http://pracawgrupiedanone.pl/ oraz innych portalach rekrutacyjnych.