Enel Med.

 
                            

DANE KONTAKTOWE

ul. Słomińskiego 19
00-195 Warszawa

e-mail: rekrutacja1@enel.pl

   

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Enel-Med  to polska firma medyczna z 25-letnim doświadczeniem. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
Zaczynaliśmy od przychodni stomatologicznej na warszawskim Zaciszu, dziś jesteśmy jedną z największych sieci medycznych w Polsce z dostępem do lekarzy wszystkich specjalności. W skład naszej grupy wchodzą również szpitale i oddziały diagnostyki obrazowej.
 
Jesteśmy dumni z naszej „Kliniki Marzeń” Estell. Naszą klinikę medycyny sportowej Enel-Sport, doceniają gwiazdy m.in.  piłkarze warszawskiej Legii.
 
To jak dynamicznie się rozrastamy, jest widoczne na każdym kroku. Dlatego tworzymy doskonałe miejsce do intensywnego rozwoju. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej drogi zawodowej, czy należysz do doświadczonych specjalistów, w ENEL-MED czekają na Ciebie ciekawe wyzwania.
 
KOGO SZUKAMY
Poszukujemy lekarzy różnych specjalizacji, personelu medycznego nielekarskiego oraz osób do prac administracyjnych i obsługi klienta.

SPOSÓB APLIKOWANIA
Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową w zakładce "kariera" http://enel.pl/kariera/ lub bezpośrednio na stoisku podczas targów.
 
PROCES REKRUTACJI
1. Analiza CV
2. Spotkanie z koordynatorem merytorycznym.
3. Zatrudnienie