ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

                         

DANE KONTAKTOWE

ul. Orla 5
20-022 Lublin

e-mail: rekrutacja@sluchmed.pl
tel.: 81 534 97 97

http://www.sluchmed.pl

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
ACS SŁUCHMED to firma z tradycjami. Założona w 1990 r. była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce, zajmującą się kompleksową obsługą pacjentów niedosłyszących. 28 letnie doświadczenie w obsłudze pacjentów, wysoce wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, najwyższej jakości aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie, implanty ślimakowe i własny serwis to zaledwie kilka spośród wielu atutów firmy.
 
Firma rozpoczęła swoją działalność w Lublinie, stając się jednym z największych i najprężniej działających przedsiębiorstw w branży protetyki słuchu na terenie kraju. Ewaluowała do organizacji ogólnokrajowej, posiadającej ponad 400 specjalistycznych salonów akustyki słuchu, 12 własnych centrów medycznych oraz zatrudniającej ponad 500 wykwalifikowanych protetyków słuchu.
 
Świadczyć może o tym otrzymana w 2015 roku prestiżowa nagroda „Kreatora miejsca pracy”, przyznana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

KOGO SZUKAMY

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, posiadasz umiejętność pracy z wymagającym klientem oraz wykazujesz się zdolnościami sprzedażowymi z przyjemności zaprosimy Cię do pracy w naszym zespole.

Do pracy w naszych salonach akustyki słuchu poszukujemy osób z całej Polski.

ACS Słuchmed wieloaspektową ofertę zatrudnienia kieruje do młodego pokolenia, często tuż po ukończeniu szkoły i uzyskaniu dyplomu protetyka słuchu, bez obaw na brak doświadczenia. Osoby posiadające dyplom protetyka słuchu zatrudnimy na stanowisku protetyka słuchu lub audiofonologa. Jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji, ale jesteś otwarty, zaangażowany w pracę oraz posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przede wszystkim wiążesz swoją przyszłość z protetyką słuchu możemy zaproponować stanowisko asystenta protetyka słuchu. Z troską o jakość obsługi pacjentów stawiamy na rozwój naszych pracowników stąd kierujemy ich na wewnętrzne kursy pogłębiające wiedzę z zakresu protetyki słuchu.

Poszukujemy również:

• przedstawicieli medycznych,
• koordynatorów wsparcia operacyjnego,
• diagnostów,
• rejestratorki medyczne.


SPOSÓB APLIKOWANIA

Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@sluchmed.pl z informacją na jakie stanowisko i do której miejscowości składana jest aplikacja.
Wszystkie aktualne oferty pracy są dostępne na stronie: http://www.pracuj.pl/praca
Rekrutacja odbywa się cały rok, więc jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas prześlij swój życiorys oraz list motywacyjny, nie czekając aż ukaże się ogłoszenie.

PROCES REKRUTACJI
  1. Analiza i selekcja CV.
  2. Spotkanie z przyszłym przełożonym - jeśli spełniasz nasze oczekiwania zostaniesz zaproszony na spotkanie z Dyrektorem Regionu. Rozmowa będzie dotyczyć głównie Twoich doświadczeń zawodowych, oczekiwań co do przyszłej pracy. Na takim spotkaniu zostanie przedstawiona oferty praca oraz uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania.
  3. Decyzja o wyborze kandydata i feedback po spotkaniu.
  4. Powitanie w firmie ACS Słuchmed.